MVK BRNO 2024

Pozvánka na naši výstavu

Vážení chovatelé, přátelé, milovníci a příznivci!

Přijďte se pochlubit svými krásnými kamarády a společníky, přijďte se podívat na různá známá i Vám dosud neznámá plemena.

84. a 85. Mezinárodní výstava koček BRNO 2024 se bude konat

15. 6. a 16. 6. 2024, v Brně, v Kulturním, vzdělávacím a informačním centru Vinohrady, Bzenecká 4226/23.

On-line přihlášku na výstavu můžete vyplnit zde. Uzávěrka do neděle 9. 6.

You can fill in the online entry form for the exhibition here. The deadline date is June 6.

MVK BRNO 2023

Pozvánka na naši výstavu

Vážení chovatelé, přátelé, milovníci a příznivci!

Po třech letech pauzy, konečně v letošním roce pořádá naše ZO36 Brno, Mezinárodní výstavu koček.

Přijďte se pochlubit svými krásnými kamarády a společníky, přijďte se podívat na různá známá i Vám dosud neznámá plemena.

82. a 83. Mezinárodní výstava koček BRNO 2023 se bude konat

10. 6. a 11. 6. 2023, v Brně, v Kulturním, vzdělávacím a informačním centru Vinohrady, Bzenecká 4226/23.

On-line přihlášku na výstavu můžete vyplnit zde. Uzávěrka prodloužena do středy 7. 6.

You can fill in the online entry form for the exhibition here. Closing date extended to Wednesday 7. 6.

Hlavním sponzorem naší výstavy je firma Purina, které patří poděkování za projevenou přízeň, a poskytnutí hodnotných cen pro vítěze.

Přehlídka Kočky v pyžamu

V rámci MVK proběhne i přehlídka vystavených koček, kocourů i koťat (čtyřnohých nebo jejich páníčků), kteří budou oblečeni v pyžamku či noční košilce. Samozřejmě, že budou oceněni dárkem. Promenáda v pyžamech bude od 14:00 před BIS, POUZE V SOBOTU!

Přihlásit se bude možné u přejímky nebo na výstavním výboru během dopoledne. Kapacita je omezena na 30 účastníků!!!

Dalšími sponzory výstavy jsou firmy INABA a ekomazlicek.cz

Propozice MVK 2023

 Propozice 2023 Propozition 2023

Propozice v png formátu ke stažení zde.

The proposition in png format for download here.

Pí. Katarina Báliková (SK) [1,2] bude posuzovat namísto pí. Zdenky Haiter

Mrs. Katarina Báliková (SK) [1,2] will judge instead of Mrs. Zdenka Haiter.

MVK BRNO 2020

Pozvánka na naši výstavu

Vážení chovatelé, přátelé, milovníci a příznivci!

Jako každý rok, bude i letos pořádat, naše ZO36 Brno, Mezinárodní výstavu koček.

Přijďte se pochlubit svými krásnými kamarády a společníky, přijďte se podívat na různá známá i Vám dosud neznámá plemena.

82. a 83. Mezinárodní výstava koček BRNO 2020 se bude konat

20. 6. a 21. 6. 2020 v Kongresovém centru u BVV.

Propozice se připravují, budou přidány na stránku co nejdříve.

on-line přihláška / on-line entry

MVK BRNO 2019

Zhodnocení mezinárodní výstavy ZO36 Brno – 22. 6. a 23. 6. 2019 KOČKA 100 x JINAK

Zase další dvě mezinárodní výstavy jsou za námi. Ta v sobotu 22. 6. 2019 byla již v pořadí 80. od založení naší ZO36 Brno a proto slavnostní. Všichni vystavovatelé s námi oslavili toto výročí velkým dortem, který rozkrojili posuzovatelé s radostí nad uskutečněným množství výstav, které naše organizace absolvovala, i trochou smutku a nostalgie nad těmi, kteří již s námi toto výročí oslavit již nemohou. Určitě by se radovali s námi, vždyť pořádání výstav je sice pracné a někdy až úmorné, ale je to určitý svátek pro milovníky koček, chovatele, kteří se mohou pochlubit a předvést své miláčky.

Naše mezinárodní výstava proběhla v nově rekonstruovaném klimatizovaném prostředí prostorného sálu KVIC Vinohrady. Ohlasy na výstavu jsou velmi kladné, vystavovatelé i návštěvníci se dobře bavili, měli možnost vidět i méně známá plemena koček, některá „naživo“ viděli poprvé. Velký počet prodejců krmiv i steliv pro kočky, různých dárků s motivy koček, možnost rozmanitého občerstvení, ochutnávky vín, grilování a samozřejmě pro vystavovatele velmi pěkné ceny přispěly k spokojenosti všech. Za ceny velice děkujeme všem našim sponzorům a příznivcům.

V předsálí byla uspořádána soutěžní výstava kreseb s kočičí tématikou od dětí a žáků z Mateřské školy a základní školy při FN Brno,p.o.s názvem Kočka 100 x jinak a bylo se opravdu na co koukat. Malované kočky zde soutěžily ve třech kategoriích a nejlepší obrázky vyhodnotila paní výtvarnice Romana Štrynclová, které patří velký dík ! Ohodnocených dětských obrázků je 15 a malí umělci dostanou pěkné ceny.

A protože už v loni byla součástí naší výstavy Promenáda v pyžamu, tak jsme v této tradici pokračovali i letos. Moc nás potěšila velká účast i zájem o tuto aktivitu. V hedvábném pyžamu a se svojí kočkou se představila i vystavovatelka až z Chorvatska nebo paní posuzovatelka Marie Říhová / ta ovšem bez kočky / : - )) Všichni pyžamáři i přihlížející se velice dobře bavili a účastnici dostali speciální ceny od našeho sponzora.

Jako již obvykle, naše výstava proběhla v přátelském a pohodovém prostředí, které je potřebné i pro náročný úkol posuzovatelů. Trochu nás mrzela menší účast vystavovatelů z České republiky, zato ze zahraničí bylo koček dost a moc se jim u nás líbilo.

Tak doufáme, že se za rok na výstavě ZO36 Brno opět všichni sejdeme a že nám spolu bude tak dobře a vesele jako letos. Celou atmosféru dokládají přiložené fotografie.

Za výstavní výbor napsala paní Iva Koplíková a paní Jana Stěničková


Kočka 100x jinak - Fotografie z výstavy obrázků

MVK Brno 2019 - Kočka 100x jinak

Fotografie z MVK Brno 2019

Fotogalerie k nahlédnutí zde. (fotograf: Mirka Knoblochová)

Výsledky výstavy Brno 2019

Výsledky ke stažení

Sobota , Sobota Nominovaní , Sobota BIS , Neděle , Neděle Nominovaní , Neděle BIS

Katalog ke stažení

Katalog , Dodatek 1 , Dodatek 2

Hlavní sponzor MVK 2019

Pozvánka na MVK 2019

Pokud jste se nepřihlásili na naši výstavu, termín pro přihlášku je prodloužený do pátku 21.6., neváhejte, kromě pěkných cen pro vítěze, máme pro Vás připravené grilování, ochutnávku moravských vín a sýrů. Dále je na výstavě možnost nákupu steliva (ZVERLIT) i krmení pro Vaše mazlíky.

Pro ty vystavovatele, kteří najdou odvahu, a zůčastní se přehlídky Kočky v pyžamu (do pyžama se převlékne vystavovatel, či jeho kočička), jsou od sponzora výstavy, firmy Mera, připraveny hodnotné ceny.

Propozice MVK 2019

 Propozice 2019 Propozition 2019

Propozice v png formátu ke stažení zde.

The proposition in png format for download here.

MVK BRNO 2018

Fotografie z MVK Brno 2018

Fotogalerie k nahlédnutí zde.

V pyžamech za kočkou - Fotografie vystavovaných obrázků

V pyžamu za kočkou - MVK BRNO 2018

V pyžamu za kočkou 2 - MVK BRNO 2018

Brno kočky červen 2018

Výsledky výstavy Brno 2018

Výsledky ke stažení

Sobota , Sobota BIS , Neděle , Neděle BIS

Katalog ke stažení

Katalog , Dodatek 1 , Dodatek 2 , Dodatek 3

V pyžamech za kočkou - MVK BRNO 2018

Vážení vystavovatelé!

Datum naší mezinárodní výstavy se blíží, vzhledem k tomu, že kapacita je omezena, pokud máte zájem, přihlašujte se! Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny!

Pozor – nepřehlédněte!

V rámci MVK proběhne i přehlídka vystavených koček, kocourů i koťat (čtyřnohých nebo jejich páníčků), kteří budou oblečeni v pyžamku či noční košilce. Samozřejmě, že budou oceněni dárkem. Promenáda v pyžamech bude od 14,30 – 15,00 před BIS, POUZE V SOBOTU!

A proč? Protože naše MVK má název „V pyžamech za kočkou“ a bude spojena s výstavou obrázků dětí z Mateřské školy při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace, za kterými chodí naši členové s kočkami na návštěvu – felinoterapii.

Přihlásit se bude možné u přejímky nebo na výstavním výboru během dopoledne. Kapacita je omezena na 30 účastníků!!!


Plakát ve formátu A5

HLAVNÍ SPONZOR naší výstavy je firma NUTRAM

nutram

Sponzoři výstavy: Nativia, Whiskas

Zhodnocení mezinárodní výstavy koček V pyžamech za kočkou 2018

Ve dnech 30. 6. a 1. 7. 2018 uskutečnila naše ZO36 Brno, specializovaná organizace v Kongresovém centru na BVV již 78. a 79. Mezinárodní výstavu koček pod názvem V pyžamech za kočkou, to proto, že zde byly vystaveny obrázky koček v pyžamkách, které namalovaly děti z Mateřské školy při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace, které tuto školu navštěvovaly během své hospitalizace ve Fakultní nemocnici Brno. Vystavené obrázky byly soutěžní, byly vyhodnoceny odbornou porotou a děti za ně obdržely hodnotné ceny. Díky propagaci, si výstavu přišlo prohlédnout také velké množství dětí s rodiči, pro které byl připraven výtvarný koutek, kde si mohly vyrobit něco s kočičí tématikou : - ).

Výstava byla pořádaná s finanční podporou JMK a pod záštitou náměstka hejtmana pana Mgr. Marka Šlapala. Velice si této podpory vážíme a děkujeme!

V sobotu se pro pobavení vystavujících i návštěvníků konala přehlídka „koček v pyžamech“ – v pyžamech byly nejen kočky, ale i jejich páníčkové. Přehlídku hrdě zahájil pan posuzovatel Pánek v apartní noční košili. Všichni účastníci přehlídky obdrželi ceny v podobě kočičích pamlsků či steliva. Rádi bychom tuto zábavnou vsuvku „ v pyžamech „ uspořádali i v letech příštích, aby se mohly návštěvníkům kočky předvést i trochu jinak než ve výstavních klecích!

Na výstavě nechyběli ani prodejci, kteří nabízeli různé produkty, takže si každý mohl něco vybrat, a to i návštěvníci, kteří doma kočky nemají.

Tradičně se účastnil útulek pro opuštěné kočičky SOS Hodonín, který ve svém stánku nabízel různé výrobky. Výtěžek z jejich prodeje šel na podporu opuštěných koček.

S organizací výstavy byli spokojeni vystavovatelé, kteří přijeli na výstavu nejen z Čech a Slovenska, ale i z Ukrajiny, Ruska, Polska, Rakouska, Německa. Všichni se těšili na krásné ceny, které věnovali naši sponzoři NUTRAM, Whiskas, OD Tesco, Nativa s.r.o., HOPE jazykový servis s.r.o, SOS Hodonín a další. Všem touto cestou moc děkujeme za přízeň. Můžeme bez rozpaků napsat, že výstava se opravdu povedla. Konala se jako vždy v přátelském duchu, koček bylo dost, vše probíhalo, jak mělo v pohodě a beze zmatků. Nebyly žádné stížnosti, jen pochvaly, což nás hrozně moc potěšilo. Všichni se shodovali v tom, že výstavy by měly probíhat v takovém to přátelském duchu, i s trochou legrace a nadsázky. Tak zase za rok na naší výstavě na shledanou!

Naše výstava v roce 2018

MVK ZO 36 BRNO, se bude konat ve dnech 30. 6. a 1. 7. 2018, v Kongresovém centru, v Brně na výstavišti BVV.

V pyžamech za kočkou

Vážení vystavovatelé!

Datum naší mezinárodní výstavy se blíží, vzhledem k tomu, že kapacita je omezena, pokud máte zájem, přihlašujte se! Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny!

Pozor – nepřehlédněte!

V rámci MVK proběhne i přehlídka vystavených koček, kocourů i koťat (čtyřnohých nebo jejich páníčků), kteří budou oblečeni v pyžamku či noční košilce. Samozřejmě, že budou oceněni dárkem. Promenáda v pyžamech bude od 14,30 – 15,00 před BIS, POUZE V SOBOTU!

A proč? Protože naše MVK má název „V pyžamech za kočkou“ a bude spojena s výstavou obrázků dětí z Mateřské školy při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace, za kterými chodí naši členové s kočkami na návštěvu – felinoterapii.

Přihlásit se bude možné u přejímky nebo na výstavním výboru během dopoledne. Kapacita je omezena na 30 účastníků!!!

Propozice MVK 2018 - Kongresové centrum

 Propozice 2018 Propozition 2018

Propozice v png formátu ke stažení zde.

The proposition in png format for download here.

MVK BRNO 2017 - INTERFELIS

Zhodnocení výstavy Brno 2017

Ve znamení 50. výročí od založení naší ZO36 Brno se konaly letošní dvě mezinárodní výstavy koček INTERFELIS (v pořadí 76. a 77). Naše ZO 36 Brno vznikla po založení ČSCHK jako druhá v naší republice již v březnu roku 1967.

Rovněž je již dlouholetou tradicí, konání MVK INTERFELIS v rámci výstavy PROPET na BVV. Udělalo nám velikou radost, že v sobotu naši výstavu navštívil pan Eric Reijers, generální sekretář mezinárodní organizace FIFe, předseda ústřední komise ČSCHK, předseda vystavovatelské a posuzovatelské komise ČSCHK. Bylo to od něho velice milé, že si ve svém nabitém programu udělal čas a přišel se za námi podívat. Také nás potěšilo, že se mu na výstavě líbilo a že ji pochválil.

Výstava se opravdu povedla. Konala se jako vždy v přátelském duchu, vše probíhalo, jak mělo v pohodě a beze zmatků. Samozřejmě problémek byl – počasí. Někomu vadilo horko, které se ovšem nesoustředilo pouze na BVV ale na celou republiku, tudíž i na všechny byty a domy. V ranních hodinách, si někteří vystavovatelé stěžovali, že je od klimatizace chladno a hluk, později, i když už byla opět zapnuta, že je horko. Jak již někdo moudrý řekl: člověk je tvor stále nespokojený, ale kočky to většinou nesly stoicky – prostě od koček bychom se měli učit. Na výstavě byl po celé dva dny přítomen veterinární lékař, který pravidelně obcházel klece a prohlížel stav kočiček, žádná kočička nepotřebovala ošetření. Celý den byla přítomna i lékařka, která byla k dispozici, pokud by bylo někomu nevolno či kolaboval. Za celé dva dny, ošetřila jednu poraněnou ruku.

Vedení naší ZO 36 Brno neobdrželo žádnou oficiální stížnost  k průběhu výstavy. S organizací výstavy byli spokojeni vystavovatelé, kteří přijeli na výstavu nejen z Čech a Slovenska, ale i z Ukrajiny, Ruska, Polska, Rakouska… Všichni se těšili, že krásné ceny, které věnovali naši sponzoři OD Tesco Dornych, knihy Dobrovský, Hills a další vyhrají právě jejich mazlíčci. Spokojeni byli i posuzovatelé a návštěvníci, kteří mnohá plemena koček viděli poprvé v životě. Vystavovatelé také měli možnost prohlédnout si i ostatní pavilony BVV, kde byli vystaveni psi, králíci, slepice ad.

Jako každoročně jsme poskytli azyl pro stánek útulku SOS Hodonín, kteří se starají o opuštěné kočičky a kde byla možnost koupit si, jak hračky pro kočičky, tak i „parádu“ pro sebe.

Velkým zpestřením sobotního odpoledne byla návštěva chovatelů exotických zvířat, která všechny nadchla. Mohli si totiž pohladit živou surikatu Pipi, ochočenou fretku a hlavně se seznámit nebo se i povozit na hřbetě obrovského želváka Pepy. Nadšení, hlavně mladších návštěvníků a účastníků výstavy, neznalo mezí!

Oba dva dny se mohli zájemci účastnit i přednášek o kočkách a o felinoterapii a pomazlit se s kocourem Sweetym a Amurem. Chvílemi ani podium vedle Králičího hopu nestačilo pojmout množství zájemců o kontakt s těmito „PÁNY KOCOURY".

Nakonec jsme se mohli všichni opravdu upřímně radovat spolu s vítězi, kteří obdrželi hodnotné ceny - televizory, odšťavňovače, mixéry, kvalitní knihy, skleněné plakety a další věci a především se potěšit z prezentace různých krásných plemen kočiček.

Celou výstavu rozjasnily a zkrášlily obrázky hlav koček, které vytvořily hospitalizované děti z Mateřské školy při FN Brno, p.o. Jejich výstava kočičích obrázků se jmenovala Miss kočka a tyto kočky byly opravdu zajímavé.

Nelze než poděkovat všem, kteří výstavu pomáhali uskutečnit a to nejen členům výstavního výboru, ale i vystavovatelům, posuzovatelům, neúnavným stevardům, sponzorům…. Také moc děkujeme vedení BVV a těšíme se na spolupráci v letech příštích. Doufáme, že za rok se naše výstava opět vydaří!

Atmosféru obou výstavních dnů si můžete přiblížit prostřednictvím přiložených fotografií a ty určitě vypovídají pravdivě :-).

Fotografie MVK INTERFELIS Brno 2017

Odkaz na fotografie

Výsledky výstavy Brno 2017

Výsledky ke stažení

Sobota , Sobota BIS , Neděle , Neděle BIS

Katalog ke stažení

Katalog , Dodatek 1 , Dodatek 2

MVK INTERFELIS sponzorují: Tesco, Knihy Dobrovský, Hill’s Pet Nutrition s.r.o., Q4PETS a NUTRAMCeny pro vítěze věnované sponzory

MVK BRNO 2016

Zhodnocení výstavy Veselé kočky a šťastné dítě

Mezinárodní výstava koček naší specializované organizace ZO36 Brno

Ve dnech 25. 6. a 26. 6. 2016 proběhla naše další Mezinárodní výstava koček spojená se soutěží „Veselé kočky a šťastné dítě“ o nejlepší obrázek kočky (obrázky namalovaly děti z Mateřské školy při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace, které tuto školu navštěvovaly během své hospitalizace ve Fakultní nemocnici Brno). Výstava byla pořádaná naší ZO36 Brno za účasti a finanční podpory JMK, především za podpory pana Mgr. Marka Šlapala, náměstka hejtmana, který naši výstavu slavnostně zahájil, prohlédl si vystavené kočky - živé i namalované a vybral svůj vítězný obrázek. Své kladné a vtipné hodnocení ihned zveřejnil na své facebookové stránce.

Ostatních 20 nejlepších obrázků z celkem 160 vyhodnotila paní akademická malířka Z. Höhmová a děti dostaly za svoje ztvárnění koček krásné ceny. Paní malířce velice děkujeme za objektivní přístup k malovaným kočičákům a za čas, který výběru nejlepších děl věnovala.

Výstavy živých koček se zúčastnili vystavovatelé z různých koutů Evropy, byli zde zástupci nejen naší republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, ale i Ruska, Ukrajiny, Švýcarska, Dánska i Řecka. Výstavu doplňovali opět prodejci se svými stánky, s potřebami pro chovatele, samozřejmě nechyběl SOS Hodonín se svými výrobky. Nikomu nevadilo, že výstava v neděli začínala až odpoledne, posuzování se v klidu stihlo. Pro vystavovatele byl na nedělní dopoledne připraven program, kde mohly vystavovatelé vidět a poslechnout si informace o 45kg želvákovi Pepovi (děti si na něj mohli dokonce sednout), pohladit si „miminko“ skunka či ježečka. S tímto programem za námi přišli zaměstnanci brněnské ZOO. Také moc děkujeme.

Protože byla naše výstava zaměřena především na děti, byl zde pro ně připraven zábavný koutek, kde si pod vedením profesionální pedagožky, nakreslily kočku, udělaly si kočičí uši, dostaly „papírovou kokardu“, mohly se vyfotit s živou kočičkou, od profesionálního fotografa, šéfredaktora a milovníka koček pana Zdeňka Gorgoně (Zdeňku, veliký dík!)

Výstava proběhla velmi dobře, bez zmatků, (až na jednu vylekanou kočičku v neděli), posuzování probíhalo plynule, a opět v pohodě a přátelství. Bylo hodně legrace i radosti. Výstava nám všem připomněla dávné výstavy, které byly kamarádské, příjemné, a mimo jiné pořádané i proto, aby se chovatelé setkali s ostatními „kočkaři“ a předali si zkušenosti a informace. V době, kdy fámy a „drby“, (moc jich nebylo a věděli jsme konkrétně „kdo“), byly předávány ústně (nebyl facebook) a byly tak nějak laskavější, spíš úsměvné, ne tak zlé a agresivní, jako dnes (máme facebook).

Výstavu hodnotíme kladně nejen proto, že my, jako pořadatelé jsme byli v pohodě, že všechno šlo, jak má, ale především, že se líbila posuzovatelům a hlavně, že byli spokojeni vystavovatelé, návštěvníci (bylo fajn vidět rozzářené oči dětí, úsměvy dospělých, opravdovou radost z výhry…). Jediní, kteří nebyli spokojeni, byli „DRAPAKI“, (nešli jim moc „kšefty“), kterým se nechtělo zaplatit za stánek.

Děkujeme všem, kdo za námi do Kongresového centra na BVV v horkých červnových dnech přijeli a už teď všechny srdečně zveme na naši příští výstavu v roce 2017, která bude opět na BVV, ale tentokrát jako součást PROPETU.

 

 2016-07 Naše kočky Veslé kočky a dítě

Děkujeme panu Gorgoňovi za fotografie, a článek v Našich kočkách číslo 8. Článek v pdf.

Výsledky výstavy Brno 2016

Výsledky ke stažení

Sobota , Sobota BIS , Neděle , Neděle BIS

Katalog ke stažení

Katalog , Dodatek 1 , Dodatek 2 , Dodatek 3

25.6. – 26.6., Kongresové centrum Brno, Hlinky 487/35

Pozor! Změna v časech zahájení a ukončení nedělní výstavy.

 propozice_2016czpropozice_2016eng

Propozice v png formátu ke stažení zde.

The propositions in png format for download here.

Plakátky pro výstavu: 1 A4 , 2 A4 , A5.


Důležitá informace pro vystavovatele!

Pro vystavovatele, kteří jsou přihlášeni na oba dny a budou muset dopoledne opustit hotel, bude v neděli 26.6. od 10:30 do 11:30 zajištěn zajímavý program, s odborníky z Brněnské ZOO, kteří představí s odborným výkladem některá zvířata, v čele s velkým (45kg) želvákem PEPOU (Želva Vroubená). Vaše kočičky budete moct umístit do klecí již v tuto dobu.


Sponzorem MVK BRNO 2016 je společnost Nativia s.r.o.


Nativia_web_banner

MVK Brno 2015 - INTERFELIS

 

Zhodnocení výstavy INTERFELIS

Za námi je další mezinárodní výstava koček INTERFELIS– tentokrát v rámci výstavy PROPET na BVV, která proběhla ve dnech 27. – 28. 6. 2015.

Byla bezvadná, radostná, všichni jsme zde byli mezi svými, mezi přáteli. Všechno probíhalo, jak mělo, v pohodě, bez stresu a nervozity. Prostorný pavilon A 2 byl v některé chvíle doslova ucpaný obdivovateli koček. Vystavovatelé přijeli z různých koutů naší republiky, ze Slovenska, Německa, Rakouska, Polska, Maďarska, Itálie, Švýcarska i Ukrajiny. Vystavovatelé byli spokojeni s posuzovateli, s prostorem i servisem, který měli pro své kočičky. Celkem se jich přihlásilo 252! A posuzovalo je 7 mezinárodních posuzovatelů. V dosahu byla jídelna, stánky s věcmi pro nejrůznější zvířecí mazlíky a venku plno nejrůznějších zvířat i atrakcí. Ve srovnání s ostatními výstavami koček v ČR to byla od ledna 2015 zatím největší kočičí akce! Byla zde téměř všechna plemena.

Nejvíce byla zastoupena „módní“ plemena- krátkosrsté britské a polodlouhosrsté mainské mývalí. Také mohli návštěvníci vidět i méně početná, ale velmi zajímavá plemena jako bezsrsté kočky sfinx nebo zde byl kudrnatý kornyš a devon rex, výjimečná plemena jako americký curl dlouhosrstý, který má uši zatočené směrem vzhůru, či egyptská Mau. K vidění byly i tradičně líbivé perské a exotické kočky, štíhlé siamské a orientální kočky a velká skupina koček sibiřských.

Tuto „přehlídku kočičí krásy„ vidělo opravdu hodně návštěvníků, v sobotu byl pavilon A2 tak plný, že kočky skoro nebylo ani vidět. Podle statistiky prošlo na BVV během víkendu přes 51 000 lidí a určitě jich hodně šlo i za kočkami. Každá z vystavených koček dostala několik vzorků kvalitního krmiva, tašku, propagační letáky firem a ti nejlepší krásné dárky od nejrůznějších sponzorů naší výstavy. Hlavním sponzorem naší výstavy byla Dobrá miska a firma NATIVIA s.r.o., také moc děkujeme i menším sponzorům – např. Sevaronu, Orion pharmě a dalším. Nemůžeme zapomenout na firmu Brit, která nám věnovala dárky pro nejlepší kočky přímo na BVV !

Všem vystavovatelům a návštěvníkům se výstava velice líbila, vítězové byli nadšeni skleněnými cenami, kokardami a dalšími věcnými cenami.

A co říci na závěr? Nezbývá, než poděkovat všem sponzorům, stevardům, posuzovatelům, vystavovatelům a jejich kočičkám a snad zase příští rok v Brně na výstavě ZO 36 Brno na shledanou.

Výstavní výbor ZO 36 Brno

 

Fotografie z výstavy ke stažení

Sada 1 Sada 2

 

Výsledky výstavy BRNO 2015

sobota, neděle, BIS sobota, BIS neděle

 

Katalog výstavy BRNO 2015

katalog, dodatek1, dodatek2,

 

Kočky SOS Hodonín děkují svazu chovatelů ZO36 Brno

za umožnění účasti na Mezinárodní výstavě koček Interfelis 2015 s našim charitativním krámkem. Čistý výtěžek z charitativního krámku činí úžasných 24.890 Kč, které použijeme na úhradu veterinárních nákladů za naše kočičí svěřence. Děkujeme!

Foto z výstavy najdete zde: PROPET

 

Propozice výstavy BRNO 2015

 

propozice v českém jazycepropsition in English languageProposition in deutscher Sprache

 

MVK Brno 2014

 

Hodnocení výstavy od paní Szymczak

Dear!

Next Adorable & Wonderful Show, as always Wonderful Brno - As Always Great Judges, Great Organizers, Amazing people, Wonderful Friends and new Friends, and adorable atmosphere, Great Breeders, and beautiful, beautiful cats, and more....more ......more - no comments - Everything SUPER ♥ PERFECT

Thank you very much to all Great Judges :)

Thank you very much to all Super Stewards and chief Stewards and friends :) for fantastic presentation of my cats :)

Thank you very much to my Friends :) for great company :)

Thank you very much to the Organizers of the show ♥ and all who helped in the organization of show :)

Thanks to everyone who was with us this weekend :) ♥

Thank you very much for the great show ♥ Thank You to all ♥

We are very Happy ♥ ♥ ♥

Thank you Brno :)

Thank you Czech Republic :)

Thank you FiFe ! ♥

Fotky z výstavy - KokeShi Devon Rex

 

Poděkování

Vážená paní Stěničková,

o.s. Kočky SOS Hodonín děkuji ZO kočky Brno 36 za umožnění umístění charitativního krámku na mezinárodní výstavě koček Memoriál Zdeňka Gorgoně st. ve dnech 28. a 29.6.2014 v Brně. V našem krámku jsme pro naše věčně hladové svěřence utržili po odečtení nákladů 10 350,- Kč.

S přátelským pozdravem

Březovská Alena

Fotky

 

Zpráva z výstavy Brno 2014

Výstavní výbor ZO 36 BRNO tímto velice děkuje všem, kteří se naší Mezinárodní výstavy koček ve dnech 28. – 29.6. 2014 zúčastnili, buď jako vystavovatelé nebo návštěvníci a také těm, kteří se podíleli na její realizaci a celém průběhu! Vážíme si Vaší přízně a budeme rádi, když zase někdy přijedete na naši výstavu i s Vašimi kočičími kamarády!!!

Naše letošní výstava byla memoriálem pana Zdeňka Gorgoně st. a konala se v ZŠ Bzenecká 23 ve dnech 28. a 29.6. 2014 za podpory městské části Brno- Vinohrady. Pan starosta této MČ dr. Čejka, osobně výstavu v sobotu zahájil velice milým a vtipným způsobem. Vše dále uváděla předsedkyně naší ZO paní PaedDr. Stěničková.

Protože jsme zde měli výstavu poprvé, měli jsme obavy „jaké to bude“, ale nakonec to dopadlo dobře. Z našeho pohledu: kamarádské prostředí, radostná práce, vše fungovalo, jak mělo, bez nervozity a zbytečných hádek. Posuzovatelé pracovali na „plné obrátky" společná večeře byla plná smíchu, vzpomínání na staré časy a nikomu se ani nechtělo jít spát. Výsledky i diplomy byly rozdány včas. Vítězové obdrželi pěkné ceny a grafiky p. Zdeňka Gorgoně st. a při předávání cen nechyběl ani radostný pláč z úspěchu. Ozvučení haly bylo perfektní. Mnozí vystavovatelé, přihlášeni pouze na sobotu se dohlásili i na neděli. Paní Pánková rychle a pečlivě zpracovávala výsledky. Celý výstavní výbor se snažil o pěkný a pohodový průběh výstavy.

Pro vystavovatele byl v provozu bufet i možnost ochutnání grilovaného masa venku. Vystavovatelé měli k dispozici židle a prostor u klecí byl dostatečně velký. Velký počet různých stánků zajišťoval možnost zakoupení hraček, škrabadel i papání pro mazlíky nebo šperků pro jejich majitele. Celý prostor výstavy pěkně doplňovala i výstavy obrázků koček dětí z Mateřské školy při fakultní nemocnici Brno, která se jmenovala „Kočky, kočky, jak si vlastně povídáte?“ Tato výstavy byla obdivována i návštěvníky a jejich dětmi, které si mohly tu svoji KOČKU namalovat v Dětském koutku.

Samozřejmě, že se našlo několik maličkostí, které bude třeba vylepšit, upravit. Kdo byl zvyklý na M palác a BVV byl možná zklamán menšími prostory, ale je třeba si uvědomit, že se naše organizace, ne naší vinou rozdělila a tím přišla o část společných finančních i hmotných prostředků. Proto bylo potřeba najít něco levnějšího. Jedním z problémů bylo dámské WC – paní uklízečka, občas „zaspala“, nebyla z naší organizace, ale místní a nikdy podobnou výstavu nezažila, i když nás to neomlouvá. V neděli bylo odpoledne v sále teplo, ale bohužel, poručit větru dešti (i když ten nakonec vzduch osvěžil) neumíme.

Přesto jsme na výstavní výbor neobdrželi žádnou výtku ani připomínku naopak posuzovatelé i vystavovatelé si pochvalovali plynulý průběh výstavy a přátelskou atmosféru. Velká škoda, že se pro nemoc nemohl výstavy zúčastnit pan Zdeněk Gorgoň, na kterého jsme se moc těšili. Tak mu touto cestou přejeme brzké uzdravení a děkujeme za ceny do BIS.

Velké poděkování patří i všem sponzorům naší výstavy, protože bez nich by to opravdu nešlo. Tak zase někdy v Brně na viděnou :-)

 

Výsledky výstavy BRNO 2014

sobota, neděle, veteráni, BIS sobota, BIS neděle

 

Katalog výstavy BRNO 2014

katalog, dodatek1, dodatek2, dodatek3

 

Propozice výstavy BRNO 2014

 

propozice v českém jazycepropozice v českém jazycepropozice v českém jazyce

 

Upozornění :
Publikování a další šíření obsahu serveru zo36brno.cz je bez písemného souhlasu ZO 36 Brno zakázáno.

 
 

© 2009 - 2010 ZO Brno 36. All rights reserved.