JAK ZDE INZEROVAT KOCOURA NA KRYTÍ - URČENO PRO ČLENY ZO BRNO 36

Členům naší ZO je určena tato nabídka - možnost zdarma nabídnout svého kocoura - kocoury ke krytí prostřednictvím stránek www.zo36brno.cz

Na email webmasterovi stránek ZO Brno 36 zašlete následující :

- alespoň 1 fotografii, šíře min. 600px

- vyplněnou tabulku - stáhnete zde (vyplníte, uložíte do svého PC a odešlete emailem)

Po zkontrolování údajů bude inzerce vložena na stránky.

Důležité :

- kocour nemusí být uchovněn

- kocour smí krýt pouze kočky s PP

- kocour musí být obě varlata sestouplá v šourku.

- kocour musí být v den krytí starší 12ti měsíců a označen mikročipem.

Majitelé zvířat jsou povinni si vzájemně doložit :

- platné členství v ČSCH (event. členství v jiné chovatelské organizaci, pokud tato organizace členství vyžaduje)
- platnou chovnost obou zvířat
- dobrý zdravotní stav zvířat a povinná očkování

Během jedné říje smí být kočka nakrývána pouze jedním kocourem.

Minimální časový odstup mezi krytím dvěma různými kocoury jsou 3 týdny. Dvojí nakrytí, tj. současné nakrytí dvěma různými kocoury, je nepřípustné.

Chovný kocour smí být během období 14 dnů použít k nakrytí nejvýše dvou různých koček s výjimkou jednoho náhradního krytí, které lze poskytnout navíc.

Před krytím se doporučuje uzavřít písemnou smlouvu a zejména určit výši poplatku, jeho splatnost, popř. způsob poskytnutí náhradního krytí, právo na vrácení části poplatku při neúspěšném krytí apod